O prodejci

Naše prodejna a e-shop

Vážený zákazníku, náš obchod se nachází cca. 15 minut od sjezdu z dálnice D1 na rohu náměstí a pěší zóny v centru Jihlavy. Samotná Jihlava prakticky leží ve středu republiky právě takřka na dálnici, takže to k nám časově není z žádné části republiky nijak daleko.

www.tovys.cz

Spolu s internetovým e-shopem máme v Jihlavě na náměstí kamenný obchod s kompletním hodinářským i zlatnickým servisem. U Vašich hodinek Vám vyměníme jakékoliv sklíčko, vyměníme pásek či náramek, upravíme náramek na Vaše zápěstí, vyměníme baterii včetně záruky na vodotěsnost atd. Naše firma je na hodinářském a zlatnickém trhu od roku 1996. Jsme vyučeni v oborech, opravujeme jak záruční, tak pozáruční zboží zakoupené u nás.

Proč nakupovat u nás

Vážený zákazníku, nabízíme Vám kompletní servis na hodinky, které si u nás zakoupíte. Kompletním servisem se rozumí jak servis záruční - zdarma - tak servis pozáruční - a to za ty nejpříznivější ceny a v nejkratším možném čase, protože Vaše hodinky budeme servisovat přímo my a nemusíme je posílat nikam do jiných servisů, kde potom narůstá cena a prodlužuje se doba opravy. Dále Vám garantujeme nejnižší ceny u nás v nejširší nabídce - sortimentu. Další prioritou je rychlost dodání - většinu modelů máme fyzicky na obchodě, proto hodinky můžeme odeslat ještě v den Vaší objednávky - fyzicky máme cca. 4.000 hodinek. Hodinky Jihlava jsou zde pro Vás.

Kudy k nám?

Jihlava leží prakticky na dálnici, nachází se ve středu naší republiky a téměř pro všechny je dobře a rychle dostupná. Sjedete-li z dálnice sjezdem Havlíčkův Brod, Jihlava a hned při sjezdu odbočíte na přivaděči na Jihlavu, pojedete cca. 5 minut k sjezdu na centrum. Po sjezdu míjíte po pravé straně Baumax a Kaufland. Stále držíte směr náměstí - centrum. Po cca. dalších 5 minutách od sjezdu z přivaděče přijíždíte na vrchní náměstí, kde ihned po příjezdu vidíte náš obchod, který je umístěn na rohu náměstí a pěší zóny. Od sjezdu z dálnice před náš obchod trvá tedy cesta cca. 15 minut (7 km)..

Můžete si prohlédnout náš obchod, my Vám zatím upravíme náramek na Vaše zápěstí či zodpovíme Vaše dotazy, hodinky si koupíte a stejným směrem odjíždíte zpět domů nebo pokračovat v cestě k jinému cíli. Kompletně, počítáme-li čas od sjezdu z dálnice k nájezdu na dálnici zpět, Vám koupě hodinek zabrala cca. 35 - 40 minut.

Byli jsme v televizi

Dne 4.3.2014 jste nás mohli vidět i v televizi v Dámském klubu. Jaké všechny věci jsme probírali? můžete se podívat v přiloženém videu. 

(Zdroj: archiv rtvs.sk)

Cesta z dálnice D1

Cesta z D1

Ze sjezdu z dálnice k obchodu na náměstí pojedete cca. 15 minut (7 km)